0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : MF014

Angel Baby Organik Bebek Bakım Seti


Angel Baby Organik Bebek Bakım Seti :

Bu set içeriğinde ;

1 Adet Angel Baby Bottom Balm 60 ml - Doğal Pişik Kremi 


Angel Baby Doğal Pişik Kremi, bebek bezinin yol açtığı isilik ve pişikten minik tırnak çiziklerine, konak problemi ve daha fazlasında etkilidir.

Angel Baby Pişik Kremi güvenli, etkili, bitkisel merhem bezin yarattığı kızarıklığa, pişiğe karşı savaşır ve yeniden oluşmasına karşı koruma sağlar.

Doğal olarak antibakteriyel ve antifungal etkiye sahip organik bitkiler, Shea yağı ve saf temel yağlardan oluşan formülüyle pamukçuk, kaşıntılı böcek ısırıkları, çizikler, suçiçeği, ufak kızarık ve yanıklara etki eder.

Oregon Tarım tarafından sertifikalıdır.

Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.

Lanolin içermez. Vegandır. Çinko içermez.

İçindekiler :

Olea europea (organik zeytin) yağı, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Eu-phorbia cerifera (candelilla) balmumu, Simmondsia chinensis (organik jojoba) yağı, Melaleuca alternifolia (organik çay ağacı), Lavandula angustifolia (organik lavanta) çiçeği yağı, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi, Hypericum perfor-atum (organik sarı kantaron) çiçeği ekstresi, Stelleria media (organik kuş otu) ekstresi,
Plantago major(organik sinir otu) ekstresi, Commiphora myrrha (mürsafi)

1 Adet Angel Baby Natural Baby Lotion 60 ml - Doğal Bebek Bakım Losyonu 

Hassas ve nazik ciltler için organik Aynısafa ve organik Rooibos ile egzama, cilt allerjileri, cilt ve bebek bezinden kaynaklanan kızarıklık problemlerine rahatlatıcı etki yapar.
 
Ekstra özenle formüle edilmiştir. Çünkü biliyoruz ki bebeğinize temas eden her şey onun hassas cildi aracılığı ya da minik ayak ve ellerini hatta sizin omuzunuzu dişlediğinde ona geçmektedir.
 
Earth Mama losyonlarının tamamı hassas cildi koruyan, nemlendiren organik bitkisel malzemelerden oluşan içeriğiyle bebek cildine güvenilir bakım yapar. 
 
Her yaştaki bebeğin tepeden tırnağa kullanabileceği bir üründür. İçeriğinde sentetik parfüm, fitalat ve paraben bulunmaz.
 
Oregon Tarım tarafından NSF/ANSI 305 sertifikasına sahiptir.
 
Toksin içermez. 
 
Her yaş grubundaki bebekler için uygun, hassas bir üründür.

Üretim Yeri : Amerika

1 Adet Angel Baby Natural Body Wash & Shampoo 160 ml - Doğal Bebek Saç ve Vücut Şampuanı 

Nazik, çok amaçlı kastil sabunu esaslı Angel Baby Vücut Yıkama & Şampuanı içindeki organik vanilya ve tatlı portakal temel yağlarıyla inanılmaz güzel kokuludur.
 
Rahatlatıcı organik aynısafa içeriğiyle Earth Mama' nın güvenilir, nazik ve etkili kastil sabunu esaslı vücüt yıkama ve şampuanı doğal olarak deterjan içermez.
Yenidoğanın ilk banyosu, eğlenceli köpüklü bebek banyo zamanı Earth Mama ile daha keyiflidir.
 
Hassas bebek cildi ve saçı için yeterince yumuşak, her vücut tipi için güvenli ve etkilidir! Sentetik parfüm kullanılmadan üretilmiştir.
 
Triklosan, fitalat, paraben ya da sert sülfatları içermez. Oregon Tarım tarafından NSF/ANSI 305 sertifikasına sahiptir.
 
Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.
 
Aynı zamanda ekonomiktir, her 160 ml. şişe 300 pompadan fazla şampuanlama yapar.
Anneler bilmek ister!
Doğal kastil sabunu "göz yakmayan" formüle sahiptir.
Lütfen kendiliğinden köpükleme yapan şişesinde kullanın.
 
Bebek serimizdeki her üründe olduğu gibi %100 doğal, saf maddeler kullanılmıştır.
Gerçek vanilya ekstrelerinden ve saf portakal yağından elde edilir.
 
Üretim Yeri : Amerika

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR