0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : AB03

Bebek Bakım Losyonu (Angel Baby Lotion) 240 ml.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Earth Mama' nın klasik Angel Baby Losyonu ekstra özenle formüle edilmiştir. Çünkü bebeğinize kullandığınız her şey aslında bebeğiniz tarafından ağız ve cilt yolu ile bünyesine geçmektedir! Hassas Angel Baby Losyonu karışımındaki organik bitkisel malzemelerle güvenilir bebek cilt bakımı sunarken, bebeğinizin nazik, hassas cildini korur ve nemlendirir. Her yaştaki bebek için, tepeden tırnağa kullanılabilir. Organik aynısafa ve rooibos kuru cildi rahatlatır, egzama, bez ve cilt kızarıklıklarına etki eder. Doğal vanilya ve portakal kokuludur.
NSF/ANSI 305 Standardı esasına göre Organik Malzemeler İçeren Kişisel Bakım Ürünü tesciline göre sertifikalandırılmış ilk Amerikan kişisel bakım ürünüdür.
- Oregon Tarım tarafından NSF/ANSI 305 sertifikasına sahiptir.
- Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır. 
- Sentetik parfüm, fitalat ya da paraben içermez.
- Her yaş grubundaki bebekler için uygun, hassas bir üründür.

İÇERİĞİ

Aloe barbadensis (organik aloe) yaprağı suyu, Olea europaea (organik zeytin) yağı, Aspalathus linearis (organik rooibos) ekstresi, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi, Kosher bitkisel gliserin, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Olivoyl hidrolize yulaf proteini, Stearil alkol, Gliseril oleate, Gliseril stearate, Vanilla planifolia (organik vanilya) meyvesi ekstresi, Citrus sinensis (organik tatlı portakal), Ksantan gum

DİĞER

Anneler başka ne amaçla kullanabilirler?
Egzama, bebek bezi kaynaklı kızarıklıklar, keratosis pilaris (tavuk cildi görünümü problemi), günlük yüz losyonu olarak kullanılabilir.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR