Earth Mama Angel Baby

Bebek Pişik Kremi ( Angel Baby Bottom Balm) 60 ml.

  • AB01
  • VARVAR
149,00
0 (216) 455 40 78Ürünü satın almak için uzmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yeni meleğinizin cildinden daha yumuşak, daha tatlı bir şey var mı? Bir dakika! Bu kir, bu isilik de ne? Ya bu sıyrıklar? Bebek olmak zor iş. Bebek bezinin yol açtığı isilik ve pişikten minik tırnak çiziklerine, konak problemi ve keşfemeye başladıklarında bunlardan da fazlası. Angel Baby Pişik Kremi güvenli, etkili, bitkisel merhem bezin yarattığı kızarıklığa, pişiğe karşı savaşır ve yeniden oluşmasına karşı koruma sağlar. Oregon Tarım tarafından setifikalandırılmış tek merhem olan Earth Mama' nın tescilli karışımı, doğal olarak antibakteriyel ve antifungal etkiye sahip organik bitkiler, Shea yağı ve saf temel yağlardan oluşan formülüyle pamukçuk, kaşıntılı böcek ısırıkları, çizikler, su çiçeği, ufak kızarık ve yanıklara etki eder. Bez çantasından, ailenizin ilkyardım çantasına kadar Angel Baby Pişik Kremi tek kavanozluk bir mucizedir.

- Earth Mama' nın 1 numaralı en çok satan merhemidir.

- Oregon Tarım tarafından sertifikalıdır.

- Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır. 

- Klinik ve allerjik olarak test edilmiştir.

- Kumaş bebek bezlerinde kullanımı güvenlidir.

- Lanolin içermez. Vegandır. Çinko içermez.

İÇERİĞİ

Olea europea (organik zeytin) yağı, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Euphorbia cerifera (candelilla) balmumu, Simmondsia chinensis (organik jojoba) yağı, Melaleuca alternifolia (organik çay ağacı), Lavandula angustifolia (organik lavanta) çiçeği yağı, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi, Hypericum perforatum (organik sarı kantaron) çiçeği ekstresi, Stelleria media (organik kuş otu) ekstresi, Plantago major(organik sinir otu) ekstresi, Commiphora myrrha (mürsafi)

DİĞER

Angel Baby Pişik Kreminin içinde neden küçük beyaz zerrecikler var? 
Endişelenmeyin, o küçük inci benzeri parçacıklar yalnızca soğuk ortamda katılaşan naturel bitki yağlarıdır. Parmaklarınızda eriyecek ve her zaman oldukları kadar etkili olacaklardır!
Ürün kumaş alt bezlerinde de güvenli midir? 
Evet! Her bez değiştirme sırasında ve banyodan sonra ince bir tabaka halinde uygulayın.
Yardım edin! Bebeğim bir miktar Angel Baby Pişik Kremi yuttu!
Biz bu konuda en ufak bir endişe bile taşımıyoruz. Kanıtlara dayalı araştırmalarımızda eminiz ki formüle ettiğimiz her şey olabildiğince güvenli. Ürünleri güvenli kılabilmek için muazzam bir sorumluluk taşıyoruz. Güvenlik Earth Mama' nın birinci derece önceliğidir.
Anneler başka ne amaçla kullanabilirler?
Kaşıntılı kızarıklıklar, mantar kökenli kızarıklıklar, kesik ve sıyrıklar, yeni dövmeler, piercing, berelenmeler, çatlamış, pul pul olmuş cilt, konak (yenidoğan seboreik dermatit), küçük yanıklar, pamukçuk (emzirmeden önce meme ucunuzu nazikçe temizleyin) için kullanılabilir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı