0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : AB05

Bebek Vücut ve Saç Şampuanı ( Angel Baby Shampoo and Body Wash) 160 ml.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Nazik, çok amaçlı kastil sabunu esaslı Angel Baby Vücut Yıkama & Şampuanı içindeki organik vanilya ve tatlı portakal temel yağlarıyla inanılmaz güzel kokuludur. Rahatlatıcı organik aynısafa içeriğiyle Earth Mama' nın güvenilir, nazik ve etkili kastil sabunu esaslı vücüt yıkama ve şampuanı doğal olarak deterjan içermez ve yenidoğanın ilk banyosu, eğlenceli köpüklü bebek banyo zamanı ve aile için el temizliğinden tutun da tepeden tırnağa kadar kullanılabilecek harika bir üründür.
Hassas bebek cildi ve saçı için yeterince yumuşak, her vücut tipi için güvenli ve etkilidir! Sentetik parfüm kullanılmadan üretilmiştir. Triklosan, fitalat, paraben ya da sert sülfatları içermez.
- Oregon Tarım tarafından NSF/ANSI 305 sertifikasına sahiptir.
- Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır. 
- Aynı zamanda ekonomiktir, her 160 ml. şişe 300 pompadan fazla şampuanlama yapar.
Anneler bilmek ister! Doğal kastil sabunu "göz yakmayan" formüle sahiptir. Lütfen kendiliğinden köpükleme yapan şişesinde kullanın.

İÇERİĞİ

Organik Potasyum cocoate, organik potasyum olivate, Aloe barbadensis (organik aloe) yaprağı suyu, Vanilla planifolia (organik vanilya) meyve ekstresi, Citrus sinensis (organik tatlı portakal), Kosher bitkisel gliserin, Potasyum sitrat, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi

DİĞER

Bebeğin ilk banyosu için güvenli midir? 
Evet! Ayrıca gebelikte, yeni emekleyen, yürüyen bebekler ve de tüm aile için güvenlidir.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR