0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : GD04

Doğum Öncesi Genital Bölge Bakım Merhemi (Mama Bottom Balm) 60 ml.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Doğum öncesi ve doğum sonrası hemoroidi, doğum sonrası vajinal şişlik ve zedelenmeler, perineal yırtıklar, epizyotomiler...Yeni anneler ve Anne olmaya hazırlananlar genital bölge problemleri yaşarlar! Doğal serinletici, hastane tavsiyeli Mama Genital Bölge Merhemi rahatsızlığınızı Oregon Tarım tarafından sertifikalı, %100 naturel bitkiler olan sarı kantaron, civanperçemi,cadı fındığı, ve aynısafa ile yatıştırır. Sadece anneler için değil, genital bölge problemi yaşayan herkes için mükemmel bir üründür! Buzdolabında muhafaza edin ve sıklıkla uygulayın. 
- Oregon Tarım tarafından sertifikalıdır. 
- Çevre Çalışma Grubu (EWG) Derin Cilt Kozmetiği verilerine göre 0 düzeyinde toksin derecelendirmesine sahiptir. 
- Paraben ya da suni koruyucular içermez. 
- İçeriğinde petrol yan ürünleri bulunmaz. 
 Daha dinlendirici bir rahatlama için Doğum Sonrası Banyo Bitkileri ve Yeni Anne Genital Bölge Spreyi ile birlikte kullanın.


İÇERİĞİ

Olea europea (organik zeytin) yağı, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Euphorbia antisyphilitica (candelilla) balmumu, Simmondsia chinensis (organik jojoba) yağı, Lavandula angustifolia (organik lavanta) çiçeği yağı, Mentha piperita (organik nane) yaprağı yağı, Hamamelis virginiana (organik cadı fındığı) yaprağı, Hypericum perforatum (organik sarı kantaron) ekstresi, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi, Achillea millefolium (organik civanperçemi)

DİĞER

Neden Mama Genital Bölge Merhemi içinde küçük beyaz zerrecikler var? Endişelenmeyin, o inci benzeri parçacıklar yalnızca soğuk ortamda katılaşan naturel bitki yağlarıdır. Parmaklarınızda eriyecek ve her zamanki kadar etkili olacaklardır! Anneler başka ne amaçla kullanabilirler? Göz altı şişlikleri, güneş yanıkları, traş kızarıklıkları, jilet tahrişi, ağda neticesinde oluşan şişlikler.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR