0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : DS01

Doğum Sonrası Genital Bölge Spreyi (New Mama Bottom Spray) 120 ml.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

En çok satan Yeni Mama Genital Bölge Spreyi serinletici, rahatlatıcı perineal sprey doğum sonrasında yaşadığınız vajinal ağrı ve şişlikleri, epizyotomi ve hemoroid rahatsızlığınızı hafifletmeye yardımcı olur. Tamamı doğal malzemelerden hazırlanmıştır ve içeriğinde sıkılaştırıcı cadı fındığı, antibakteriyel lavanta ve serinletici nane saf temel yağlar bulunur. Çare bir sprey mesafesinde, ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta kullanın, özellikle banyo ve tuvalet kullanımı sonrasında. Akıllıca ters çevrilmiş sprey başlığı sayesinde ters tutulduğunda kolayca kullanılır. Kolayca oturun, kendinizi doğal olarak daha iyi hissedin. 
- Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır. 
- Paraben ya da suni koruyucular içermez. 
- Daha rahatlatıcı bir etki için Mama Genital Bölge Merhemi ve Doğum Sonrası Herbal Banyo ürünleri ile birlikte kullanın.

İÇERİĞİ

Su, Hamamelis virginiana (cadı fındığı) yaprağı ektresi, Cucumis sativus (salatalık) meyve ekstresi, Kosher bitkisel gliserin, Lavandula angustifolia (organik lavanta) çiçeği yağı, Mentha piperita (organik nane) yaprağı yağı

DİĞER

Anneler başka ne amaçla kullanabilirler? Güneş yanıkları, şişmiş gözler, traş sonrası toniği, mayo tahrişi, traş bıçağı tahrişi, böcek ısırıkları için kullanılabilir.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR