Earth Mama Angel Baby

Doğum Sonrası Onarıcı Merhem ( C-Mama Healing Salve) 30 ml.

  • DS02
  • VARVAR
249,90
0 (216) 455 40 78Ürünü satın almak için uzmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Bedenimiz yaraları kapatma, enflamasyonu ve kızarıklığı hafifletme, kan akışını durdurma,enfeksiyonlara direnç gösterme ve yara izlerini soldurma konusunda doğal olarak muhteşem bir dizayna sahiptir. Yine de bazen, doğanın bu mükemmeliyeti bile yardımcı bir ele ihtiyaç duyar! 

Bu konuda hak ettiği yere sahip olan C-Mama sizinle. Sizin için, klinik testlerden geçmiş devrim niteliğindeki organik iyileştirici merhem, %100 naturel ve organik içerikli, C vitamini yönünden zengin, temel yağ asitleri ve amino asitlere, düzgün hücre yenilenmesi ve yara onarımı için gerekli tüm besinlere sahiptir. Sezaryen doğum ve diğer cerrahi girişim kaynaklı yaralar, eski sezaryen doğum izleri ve çatlak görünümleri, yaygın kızarıklık ve yanıklar için özellikle formüle edilmiştir. Şahane şeyler küçük paketlerden çıkar ve tavsiye edildiği üzere günde üç defa uyguladığınız bu 1fl. oz. kavanoz uzun süre kullanımınızda olacaktır. 

C-Mama Onarıcı Merhem ile cildinizin doğal olarak sahip olduğu iyileştirme gücünü en iyi şekilde değerlendirin.

- Oregon Tarım tarafından sertifikalıdır.

- Klinik olarak test edilmiştir.

- Dermatologlarca test edilmiştir.

- Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.

- Ailenizin ilkyardım çantasında mutlaka olması gereken bir üründür.

İÇİNDE NE VAR?

Olea europea (organik zeytin) meyvesi yağı, Euphorbia cerifera (candellila) balmumu, Simmondsia chinensis (organik jojoba) tohumu yağı, Calophyllum inophyllum (organik tamanu) yağı, Hippophae rhamnoides (organik yabani iğde) tohumu yağı, Rosa rubignosa (organik kuşburnu) yaprağı ekstresi, Hypericum perforatum (organik sarı kantaron) ekstresi, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi, Centella asiatica (organik gotu kola) ekstresi, Helichrysum italicum (organik ölmez çiçek) temel yağı, Matricaria recutita (organik Alman papatyası) çiçeği yağı, Melaleuca alternifolia (organik çay ağacı) yaprağı yağı

DİĞER

Anneler başka ne amaçla kullanabilirler? Tüm kapalı ameliyat kesilerinden kaynaklı yaralar, yaygın kızarıklıklar, küçük yanıklar, eski yara izleri, çatlak izleri, egzama, akne için kullanılabilir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı