0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : BNDL03

Emzirmeye Hazırlık Paketi


168,00

PAKET İÇERİĞİ:

  • Ameda anatomik meme kalıbı
  • Ameda meme ucu koruyucu
  • Arkopharma Fenugrekk 90 Kapsül Süt Arttırıcı

AMEDA ANATOMİK MEME KALIBI ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Düz ya da içe dönük meme uçlarının çıkarılması için doğum öncesi ve sonrasında kullanılır,yumuşak pedleri memeye konforla oturur. 
Hamilelikten itibaren kullanımı en etkili sonuç için önerilmektedir.

AMEDA MEME UCU KORUYUCU ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çatlamış ya da yara olmuş göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak için sütyenin içinden kullanılan kalkanın öncelikli amacı; doğumun sonrasında, annenin emzirme döneminde iki emzirme arasında kullanımı ile meme ucunun çatlak ve yaradan korunmasını sağlamaktır. 

Aynı zamanda sızan sütleri emdiği için meme ucu kuru kalmaktadır. Piyasada mevcut olan diğer muadilleri, sızan sütleri iç haznesinde biriktirdiği için annenin meme ucu sütle temas etmekte ve dolayısıyla da meme ucunun kuru kalmaması da memede iyileşmeyi engellemesinin yanı sıra meme iltihabına sebep oluşturabilmektedir 

Ürünün özellikleri; Emici tamponlar içten yerleştirildiğinde sızan sütleri emer. Emici tamponların yedekleri temin edilebilir. Delikleri sayesinde acıyan göğüs uçları hava almaya devam eder. Steril edilebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Çatlak veya hassaslaşmış göğüs uçlarının tedavisinde ve göğüs ucunu sürtünme ve bakterilerden korumak konularında etkilidir. Emici tampon yardımıyla sütyen veya göğüs ucunun ıslak kalmasını önler. Hassas göğüs uçlarının giysiye temas etmesini önleyerek yaraların çabuk iyileşmesine yardımcı olur.
Kullanım:

  • Ön ve arka parçayı beraberce birbirine itiniz. 
  • Emici tamponu arka parçanın alt bölümüne yerleştiriniz. 
  • Bu tampon damlayan sütleri toplamaya yarar.
  • Hava delikleri üstte kalacak şekilde sütyenin altından göğsünüze yerleştiriniz. Hava delikleri sayesinde göğüs ucu hava almaya devam eder. Arka parçayı meme ucu ortaya gelecek şekilde ortalayarak memeye direkt oturtunuz.
  • Göğüs koruyucunuzu iki emzirme arasında akan sütlerinizi toplamak içinde kullanabilirsiniz. 

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR