VeraZeyn

Kehribar Bileklik Kombin Seker13-14cm

  • VARVAR
79,00
0 (216) 455 40 78Ürünü satın almak için uzmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Model    : ŞEKER (KEHRİBAR ile KOMBİN ÜRÜN)

Renk     : Green kehribar & Milky  kehribar & Honey kehribar + Mor ametist + Mavi-/Firuze Turkuaz Renk Kehribar İLE KOMBİN MODEL

Ağırlık  :13- 14 cm halhal/bileklik 5,5-6,5 gr ağırlıgındadır. 

Menşei  : %100 Baltic Amber from Litvanya 

Kalite Segmenti : +A

 

Türkiye'de SERTİFİKALI KEHRİBAR SATILMASI ve KULLANILMASI bilincini  oluşturan İLK marka olan VERAZEYN ÜRÜNLERİ  

 

VeraZeynTüketicide SERTİFİKA bilincini oluşturan tescilli İLK ve TEK kehribar MARKASIDIR!

 

Tüm ürünlerimiz %100 Baltic Amber sertifikası ile gönderilmektedir.

TÜM MODELLER UNİSEX

 

TÜM RENKLER AYNI ŞİFA ETKİSİNE SAHİPTİR!
 
RENKLER ve SIRALIM SADECE ESTETİK AMAÇLIDIR. 
 

MUTLAKA EBEVEYN GÖZETİMİNDE KULLANILMALIDIR. UYKU SIRASINDA

ÇIKARTILMALIDIR!

 

KESİNLİKLE AĞIZA ALINMAMALIDIR!

 TÜM KEHRİBARLAR AYNI ŞİFA ETKİSİNE SAHİPTİR. RENKLER ve DİZİLİM ESTETİK AMAÇLIDIR. Bilginize. (Ürün fotoğrafı white + honey+ green kehribar&ametist&turkuaz sıralımı hakkında bilgi verir. Ürün ip ve/veya klips rengi değişiklik gösterebilir. Bilginize. )

.

MUTLAKA EBEVEYN GÖZETİMİNDE KULLANILMALIDIR. KESİNLİKLE AĞIZA ALINMAMALIDIR! UYKU SIRASINDA ÇIKARTILMALIDIR!

 AMETİST

Enerjiye odaklamak için güce sahip olan Ametist, genellikle şifacılar tarafından kullanılır. Ametist kan ve solunum problemlerinde etkilidir. Kristal grupları ev içinde hava ve yaşam gücünü temizler, pozitif tutmaya yardımcı olur. Göz sorunları, cilt hastalıkları, kalp rahatsızlıkları, morarma, yaralanmalar veya şişlikler, baş ağrıları, gerginlik, akciğerler ve solunum yolu rahatsızlıkları, bağırsaklar, bağışıklık sistemi, kan (temizlenmesi), sarhoşluk, akşamdan kalma gibi sorunlarda etkilidir. Duygusal şifa için kayıplar, keder ve üzüntü söz konusu olduğunda Ametist büyük bir şifacıdır. Kuvars ailesinden olduğu için radyasyonu absorbe etme özelliği vardır. Radyasyon yayan cihazların yakınında bulunduğunuzda, üzerinizde ametist taşıyabilirsiniz daha sonra mutlaka akan bol su ile  temizleyin.

KEHRİBAR

Bebekler için ağrı kesici etkisi öne çıkar. Diş çıkarma dönemlerinde boğaz, diş eti bölgelerinde ağrıyı hafiflettiği için bebekler için çok faydalıdır. Diş çıkarma döneminde bebeklerin salgıladığı salyayı azaltır. Sol el veya bilekte kullanıldığında vücutta elektrik yığılmasına engel olur. Böylece depresyonu engeller. Psikolojik takıntılara iyidir. Beynin sağ ve sol loplarının dengeli çalışmasını sağlar, vücuttaki fazla olan statik elektriği çeker. Guatr düşmanıdır. Pozitif düşünce üzerine çok etkili bir taştır. Mutluluk, kendine güven, stres azaltıcı, depresyona iyi gelir. Bunun yanında özellikle "negatif enerji” "astım, bronşit, alerji, guatr” üzerinde şifalı etkiye de sahiptir. Tiroid bezi büyümesi ve iltihabı, beyin hastalıkları, Kulak ağrısı, hafıza kayıpları, alzheimer, kemik iliği eksiklikleri, omurga sorunları, intihar eğilimi, bademcik iltihabı, deri hastalıkları, asabiyet, öfke, böbrek ve mesane hastalığı, artrit (eklem iltihabı), cilt sağlığı, güzellik, akne, sivilcelerde, cilt kuruluğu ve kaşıntı için  önemli rol oynar. Trombositopeni hastaları (Kanı pıhtılaşmayanlar) kullanmamalıdırlar.

Kehribar bebek diş kolyesi; bebeklerin diş çıkartırken yani salya akıtma döneminde kullanılmaya başlaması önerilen bir ürün. 

‘Aksesuar amaçlı değil! Rahatlatma amaçlı kullanılıyor bu kolyeler. Ama bir aksesuar gibi çok güzel duruyor :)
Dünyada çok, Türkiye’de İLK sloganı ile çıktık VeraZeyn olarak. Aktarmak istediğimiz bilgi kehribar bebek diş kolyesinin Antik Roma’dan başlayan bir tıp geçmişi var. Sarılık tedavisinden tutunda, her türlü üst solunum yolu hastalıklarının tedavisine kadar. 
Türk bilim adamı Ibni Sina, kehribarı bir çok hastalığa ilaç olarak nitelendirmiş. En önemli özelliği ‘ağrı taşı’ olması! 
En yaygın kullanım şekli ise bebeklerin diş çıkarma döneminde kullanılıyor olması. 
Çünkü bebek salya akıtmaya başladığı dönemde göğüs bölgesini sürekli kuru tutmak gerekiyor ki bebek hastalanmasın. Bu dönemde bağışıklık da kısmen düştüğü için kehribar hem bağışıklığını güçlendiriyor bebeğin. Hem de ağrısını alıyor. 
Dişte ağrı olmayınca bebek herhangi bir yemek yememe problemi yaşamıyor. 
Gıdasını almaya devam ediyor. 
Bünyesi zayıf düşmemiş oluyor. 
Ayrıca kehribar statik elektriği de topladığı için yani nazar dediğimiz olgu, çocuğumuzu bu negatif enerji akışından da koruyor. 
Sizin anlayacağınız 360 derece etkisi ile;  kehribar bebek diş kolyesi sayesinde bebekler her anlamda korunuyor.
Hangi dönemde ne amaçla kullanabilirim? sorunun cevabı için lutfen tıklayın:

VeraZeyn-Kehribar bebek diş kolyesi ne işe yarar?

Kehribar nasıl şifalandırır?

Kehribar Bebek Diş Kolyesi nedir?  

Ne amaçla kullanabilirim?

 Diş amaçlı kullanılacaksa

Hamile iken;

Lohusa iken; 

Yeni doğan; 

0-2 yaş arası; 

2-8 yaş arası; 

4 yaş civarı; 

Alerjik bünyeye sahipse;

Kehribar neden güvenli?

Çocuğunuz için ‘en değerli mücevher kehribar’ dır. Çünkü Hem yetişkinlerin hem de çocukların kullandığı pek çok mücevher/takı/aksesuar hammaddesi içerisinde kurşun ve kadmiyum gibi kimyasallar vardır. (kyn: HealthyStuff.org test ettiği mücevherler analizinden) Bu kimyasallar en büyük duyu organımız deri sayesinde kan dolaşımımıza geçer. Bebeklerin derilerinin biz yetişkinlere oranla 7 kat ince olduğu düşünülünce bu durum henüz gelişmekte olan bedenler için çok vahim sonuçlara yol açabilir. Aksesuar oalrak çocuklarınıza Altın künye, kolye vb. takarken bir de bu gözle bakın deriz. Kehribarı aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Kehribar; BİR TAŞ DEĞİLDİR!

Kozalaklı ağaçların doğal reçinesinin fosilleşmiş halidir. Kehribar, içerdiği suksinik asit/amber asiti içerdiği %100 doğal antibiyotik sebebiyle 2.yy dan beri ‘şifa’ amaçlı kullanılmaktadır! Türk Bilim Adamı İbn-i Sina pek çok hastalığa çare olarak kullanmıştır. Bu özelliğinden doğayı özellikle ‘bağışıklığı güçlendirme’ amaçlı yeni doğan için olmazsa olmaz bir üründür.

 Kehribarın korunması nasıl olmalı?

Uyarılar

·         Etkisini 24 ila 48 saat arasında göstermektedir.

·         Bebeklere gözetim altında iken takılmalıdır. Ebeveyn gözetiminin bulunmadığı ortamlarda MUTLAKA çıkartılmalıdır! 

·         Sürekli takıldığı ve tene değdiği zaman etkisini gösterdiği görülmüştür.

·         Hiçbir yan etkisi yoktur.

·         Tüm ürünlerimiz VeraZeyn-%100 Baltic Amber Sertifikası ile markamız güvencesi altında gönderilmektedir.

 

 

VeraZeyn-Kehribar bebek diş kolyesi ne işe yarar?

Bebeğiniz sürekli huzursuz! Oysa altı temiz, karnı tok. Bu huzursuzluklara gece sebepsiz yere uyanıp ağlamalar ve kulak çekiştirmeler de mi eklendi? O küçük parmaklar sürekli ağızda. Nerenizi yakalarsa ısırmak istiyor. Belki ishal ve kusmalar da başladı. Yoksa dişler mi geliyor?

Kehribar nasıl şifalandırır?

Bileklik, halhal ya da kolye olarak kullanılan ‘kehribar’ takıldığında; vücut ısısı ile içerdiği şifalı yağlar (suksinik asit/amber asiti) deri yoluyla emilir ve kan dolaşımına geçer.

Kehribar Bebek Diş Kolyesi nedir?  

Kehribar pek çok amaçla kullanılır. En önemli özellikleri AĞRI GİDERMESİ ve BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİRMESİ dir. Bu sebeple Kehribar Bebek Diş Kolyesi; bebeklerin diş çıkarma evrelerinde olmazsa olmaz bir ürün olarak tüm Avrupa’da ve Uzak Doğu ülkelerinde bebeğin demirbaş ürünü olarak kullanılmaktadır!

‘Kehribar Bebek Diş Kolyesi’ olarak anılmasının EN ÖNEMLİ SEBEBİ her bir boncuk arasının ‘düğümlü’ olmasıdır! Olası kopma ihtimaline karşı biz ebeveynler etrafta TEK BİR BONCUK bulduğumuzda anlarız ki; kolye tamamlanmıştır. Böylece, boncuğu ağzına alması/yutması durumunda olası ‘boğulma’ tehlikesi (düşen o tek boncuk bulunduğu için) ÖNLENMİŞ olur!

 

Ne amaçla kullanabilirim?

 

Diş amaçlı kullanılacaksaMutlaka kolye almalısınız! Bebeklerin diş çıkartırken yani salya akıtma (4 -5 ay civarı) döneminde kullanılmaya başlaması önerilen bir üründür!

 

Çünkü bebek salya akıtmaya başladığı dönemde göğüs bölgesini sürekli kuru tutmak gerekiyor ki bebek hastalanmasın.

Diş çıkarma döneminde bağışıklık da kısmen düştüğü için; kehribarın bağışıklığı güçlendirme özelliği de devreye girer. Böylece olası enfeksiyonlara karşı bebeğiniz korunmuş olur.

Kehribarın en önemli özelliği ‘ağrı’ ları yok etmesidir. Diş, çıkmak için bebeğinizin diş etine baskı yapmaktadır ve bu da ağrıya sebep olmaktadır. Kehribar, oluşan bu ağrıyı alarak hem bebeğinizin diş etini rahatlatır (çoğu zaman jel bile sürmeye gerek olmadan bir bakmışsınız dişler gelmişJ )Hem de kulak ağrısını alır. Böylece bebeğiniz sürekli eli kulağında dolaşmazJ

Dişte ağrı olmayınca bebek herhangi bir yemek yememe problemi yaşamaz. Dişlerin çıkmaya başladığı 6.Ayın katı gıdalara geçiş dönemi de olduğunu göz önünde bulundursak biz ebeveynler için ‘diş kaynaklı gıda reddi’ sorunu da ortadan kalmış olur!

Gıdasını almaya devam eden bebeğin bünyesi zayıf düşmemiş olur.

Ağrısı olmayan ve günlük beslenmesine düzenli devam eden bir bebeğin uyku sorunu da olmaz! Yani geceleri ‘ağrı’ veya ‘açlık’ sebepli gece uyanmaları son bulmuş olur. Anneler de, bebekler de rahat rahat uyurJ

Ayrıca kehribar statik elektriği de topladığı için (bilimsel ortamda kanıtlanmış) yani nazar dediğimiz olgu, çocuğumuzu bu negatif enerji akışından da korur.

ÖZETLE: Kehribarın 360 derece etkisi ile  kehribar bebek diş kolyesi sayesinde bebekler her anlamda korunuyor.

 

Hamile iken; Esas özelliği olan AĞRI GİDERME amaçlı kullanabilirsiniz. Böylece mutlaka bir yan etkisi bulunan sentetik ağrı gidericileri kullanmamış içinize ‘acaba bebeğim etkilenir mi?’ sorusu düşürmemiş olursunuz. Kolye olarak; Troid bezi ve boğaz enfeksiyonlarını yok eder. Guatrın oluşmasını önler. Solunum yolu hastalıkları tedavisi, migren, hamilelik döneminde oluşan diş ağrılarınız (ilk 3 ay ve son 3 ay diş tedavisi yaptırmayın derler) Bileklik olarak; Aşırı gerginlik, stres (kolyeyi sol bileğinize çift dolayarak bileklik olarak kullanmalısınız)

Lohusa iken; Sol el veya bilekte bulunduğunda vücutta elektrik yığılmasına engel olur, böylece depresyonu engeller.
Melankolik ruh halini önler.
Bedeni sağlıklı tutar, kişiye canlılık ve hayattan hoşnutluk hissi verir.
Sindirim sisteminin özellikle bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. Sezeryan sonrası için önem taşır
Ruhsal sağlığı korur, ortamdaki olumsuz havayı emerek yok eder, negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirir ve rahatlama hissi verir. Psikolojik takıntılara karşı iyi gelir.
Yaşamın bir yük olduğunu düşündüğünüz ve sorumluluklar altında ezildiğinizi hissettiğiniz anlarda, şifa yüklü enerjisiyle sizi canlandırır.
Yaşamın güzel yanlarını fark etmenizi ve böylece içinizin neşeyle dolmasını sağlar. 

Yeni doğan; 11-12 cm halhal/bileklik veya 32 cm kolye olarak. Gaz sorunu ve kolik problemini hafifletir. Bir bebek için Anne sütü en kuvvetli ve en doğal antibiyotiktir. Anne sütü alımıyla ilgili sorun yaşanıyorsa bağışıklığı güçlendirici etkisi olduğundan destek amaçlı kullanılabilir.

0-2 yaş arası; Diş çıkartırken dişle ilgili ishal, ağrı, mızıldanma, kulank çekirtirme vs. tüm sıkıntıları gitsin diye kullanılabilir.

2-8 yaş arası; 13-14 cm bileklik veya 36 cm kolye olarak; çocuklarımızın bebeklikten çıkıp ‘çocuk’ olarak adlandırmaya başlandığı dönemlerdir. Bu yaş aralığı bebeklikten sonraki en hızlı büyüme evrelerinden biridir. Özellikle kol ve bacaklarda görülen ‘büyüme ağrıları’ nı hafifletmek için bileklik olarak kullanılır. Bağışıklığı güçlendirmek için, alerjik astım tedavisinde kullanılabilir.

4 yaş civarı; birçok çocuk için anaokuluna başladığı çağdır. Evden çıkıp daha kalabalık ortama giren çocuğumuz hastalıklara da daha açıktır. Bağışıklığı güçlendirmek amaçlı 36 cm kolye olarak kullanır.

Alerjik bünyeye sahipse; Alerji genelde genetik kökenli ve doğuştan itibaren görülebilen bir sorundur. Doktorunuzun önerdiği tıbbı tedaviye ek olarak, alerji kökenli semptomların hafifletilmesi amaçlı kolye olarak kullanılır.

Kehribar neden güvenli?

Çocuğunuz için ‘en değerli mücevher kehribar’ dır. Çünkü Hem yetişkinlerin hem de çocukların kullandığı pek çok mücevher/takı/aksesuar hammaddesi içerisinde kurşun ve kadmiyum gibi kimyasallar vardır. (kyn: HealthyStuff.org test ettiği mücevherler analizinden) Bu kimyasallar en büyük duyu organımız deri sayesinde kan dolaşımımıza geçer. Bebeklerin derilerinin biz yetişkinlere oranla 7 kat ince olduğu düşünülünce bu durum henüz gelişmekte olan bedenler için çok vahim sonuçlara yol açabilir. Aksesuar oalrak çocuklarınıza Altın künye, kolye vb. takarken bir de bu gözle bakın deriz. Kehribarı aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Kehribar; BİR TAŞ DEĞİLDİR!

Kozalaklı ağaçların doğal reçinesinin fosilleşmiş halidir. Kehribar, içerdiği suksinik asit/amber asiti içerdiği %100 doğal antibiyotik sebebiyle 2.yy dan beri ‘şifa’ amaçlı kullanılmaktadır! Türk Bilim Adamı İbn-i Sina pek çok hastalığa çare olarak kullanmıştır. Bu özelliğinden doğayı özellikle ‘bağışıklığı güçlendirme’ amaçlı yeni doğan için olmazsa olmaz bir üründür.

 Kehribarın korunması nasıl olmalı?

*Kehribarı korumanın en kolay yolu onu üstümüzde bulundurmaktır. Çünkü cildin salgıladığı yağ kehribarın yüzeyini kaplayarak oksidasyonu yavaşlatır.

*Kehribarın en büyük düşmanları oksijen ve ışıktır. Sıcaklık ve ışık oksidasyon işlemini hızlandırırlar. Bunun için deniz, havuz gibi ortamlarda kullanılmaması tavsiye edilir.

*14 günde bir akan musluk suyunun altında 1-2 dakika tutmanız ve pamuklu bir bezle kurulamanız yeterlidir.

 

 

Uyarılar

·         Etkisini 24 ila 48 saat arasında göstermektedir.

·         Bebeklere gözetim altında iken takılmalıdır. Ebeveyn gözetiminin bulunmadığı ortamlarda MUTLAKA çıkartılmalıdır! 

·         Sürekli takıldığı ve tene değdiği zaman etkisini gösterdiği görülmüştür.

·         Hiçbir yan etkisi yoktur.

 

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı