Kiinde

Kiinde Foodii Başlangıç Seti

  • KND.013
  • VARVAR
205,99
0 (216) 455 40 78Ürünü satın almak için uzmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

10 Foodii™  Squueze Snack Pouches with Twist Locking Caps-10 Adet Sut Saklama Poseti
1 Foodii Filler- 1 Adet Mama Saklama Kabi
2 Snack Spouts and shields- 2 Adet-SaklamaPostine Takilan Mama Emme Aparati ve Koruyucu Kapagi 
1 Squeeze™ Spoon and shield- 2 Adet-Saklama Posetine Takilan Mama Kasigi ve Koruyucu Kapagi

(KND0013) Foodii Başlangıç Seti:  Foodii  Beslenme Sistemi,  Twist Pouches  ve Foodii Pouches  saklama poşetlerinin içine püre haline getirmiş olduğunuz gıdayı koyarak, bebeğinize temiz ve pratik bir beslenme sunmanızı sağlar.

 Foodii Beslenme Setinde aşağıdaki Kiinde ürünlerini bulabilirsiniz:

  • 10 adet önceden sterilize edilmis  Foodii™ Squeeze Snack saklama poşeti ve çevirmeli twist kapakları
  • 1 Foodii Filler püre kabı
  • 2 Snack Spouts™ emme aparatı ve kapağı
  • 1 Squeeze Spoon™ mama kaşığı ve kapağı

İstediğiniz meyve veya sebzeyi blendırdan geçirin sonra Foodii Filler™ saklama kabına aktarın. Foodii Filler™ saklama kabındaki sağlıklı, taze püreyi, Twist Pouchessaklama poşeti veya Foodii Pouches™ saklama poşetine bulaşık olmadan ve temiz bir şekilde boşaltın.

Bebeğinize/çocuğunuza Kiinde Twist Pouchessüt saklama poşeti veya Foodii Pouches™ saklama poşeti içerisindeki gıdayı, ergonomik olarak dizayn edilen, yumuşak silicon Squeeze Spoons mama kaşığı ile ya da Snack Spouts emme aparatı ile verebilirsiniz. Her ikisi de temiz, kolay ve hızlı bir şekilde bebeğinizi beslemenizi sağlar. Ayrıca iki ürünün de kapakları dökülme ve sızıntıyı engeller.

Foodii Filler™ saklama kabı temizliği kolay ve pratik bir üründür. Aynı zamanda püre haline getirilmiş olan gıdalarınızı buzdolabında saklamak için de kullanılabilir.

Foodii sisteminin içeriğinde BPA,  PVC, lateks ve Ftalat yoktur.

Kiinde Twist Pouchessaklama poşeti ve Foodii Pouches™ saklama poşeti kullanım sonrasında geri dönüşüme uygundur. Snack Spouts emme aparatı ve Squeeze Spoons™  mama kaşığı tekrar kullanılabilir bulaşık makinesinde yıkanabilir, mikrodalgaya girebilir, sterilizatörde dezenfekte edilebilir.

Tüm Kiinde Twist Pouch™süt saklama poşeti ve Foodi Pouches™ her marka süt pompasına,  Active Latch biberon başlığına, Snack Spout™ emme aparatina ve Squeeze Spoons™ kaşıklara uyumludur. Ayrica formül mama hazırlayıp Kiinde Twıst Pouch saklama poşetine boşaltma hunisi de her iki saklama poşetine uygun olarak üretilmiştir. Evinizde farklı yaşlarda çocuk ve bebek bulunması durumunda aynı saklama poşetini hem anne sütü ve formül mama için hem de katı gıdaya geçmiş olan çocuğunuz için kullanabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı