0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : AB06

Kokusuz Naturel Bebek Vücut ve Saç Şampuanı ( Natural Non-Scents Shampoo and Body Wash) 160 ml.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Klasik sabunlar, kokusuz olanlar hariç, sizi kaşındırır ve hapşırtırlar. Hastane tarafından tavsiye edilen Doğal Kokusuz Vücut Yıkama & Şampuanı doğal olarak kokusuzdur, dolayısıyla minikler, büyük çocuklar ve de hamileler için harikadır. Dinlendirici organik aynısafa ile, Earth Mama' nın güvenli, nazik ve kastil sabunu esaslı, vücut yıkama ve bebek şampuanı doğal olarak deterjan içermez. Yenidoğanın ilk banyosu, eğlenceli,köpüklü bebek banyoları, el yıkama ve tepeden tırnağa aile temizliği için mükemmeldir.
Hassas bebek cildi ve saçı için yeterince yumuşak, her vücut tipi için güvenli ve etkilidir! Sentetik parfüm kullanılmadan üretilmiştir. Triklosan, fitalat, paraben ya da sert sülfatları içermez.

- Oregon Tarım tarafından NSF/ANSI 305 sertifikasına sahiptir.
- Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır. 
- Oldukça güvenlidir. Hastaneler bu ürünü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesindeki (NICU) bebekler için kullanmaktadırlar.
- Aynı zamanda ekonomiktir, her 160 ml. şişe 300 pompadan fazla şampuanlama yapar.

Anneler bilmek ister! Doğal kastil sabunu "göz yakmayan" formüle sahiptir. Lütfen kendiliğinden köpükleme yapan şişesinde kullanın.

İÇERİĞİ

Organik Potasyum cocoate, organik potasyum olivate, Aloe barbadensis (organik aloe) yaprağı suyu, Kosher bitkisel gliserin, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Potasyum sitrat, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi içerir.

DİĞER

Bebeğin ilk banyosu için güvenli midir? 
Evet! Ayrıca gebelikte, yeni emekleyen, yürüyen bebekler ve de tüm aile için güvenlidir.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR