0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : S.01

Silverette Göğüs Ucu Koruyucu Gümüş Kapak - Bir Çift


335,00

SILVERETTE® NEDİR?

SILVERETTE® emziren annelerin göğüs uçlarını yara ve çatlaklardan korumak ve oluşmuş yaraları iyileştirmek için geliştirilmiş, 925 ayar gümüşten yapılmış, koruma kapaklarıdır. Gümüş, mikrop, bakteri ve mantarlara karşı doğal koruma sağlayan, çok eski yıllardan günümüze tıpta kullanılan bir elementtir. Yaraları, kesikleri, çatlakları, ağrıları ve enfeksiyonu iyileştirir ve engeller.

Bu kapaklar, hem meme ucu çatlağı, meme ucu yarası problemi yaşayan anneler, hem de göğüsucu yaraları oluşmadan önlem almak isteyen anne adayları için idealdir. Kullanımı çok kolaydır, herhangi bir krem ya da losyon gerektirmez. Göğüs uçlarının anatomik yapısına uygun olarak şekillendirilmiştir. Silverette  İtalya’da üretilmiş tek orjinal göğüs koruyucu kapaktır ve 1970 yılından beri lisanslı üretim yapmaktadır.

NASIL KULLANILIR?

Emzirme sonrası, kapakları göğüs uçlarınızın üzerine kapatınız. Emzirme aralarında mümkün olduğunca uzun süre göğsünüzde kalmalarını sağlayınız. Emzirme öncesi kapakları çıkarınız. Silverette  kapaklar hem hamilelikte önlem amaçlı, hem de doğum sonrası oluşmuş göğüs ucu çatlakları ve yaraları için kullanılabilir. Silverette ile birlikte başka bir krem ya da losyon kullanmayınız. Bu, ürünün etkinliği azaltabilir.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR