Snugabell

Snugabell PumpEase Hands Free Süt Sağma Büstiyeri

Süt sağan anneler o pompayı tutmanın ne kadar sıkıcı olduğunu çok iyi bilirler... Hele ki iki memeden aynı anda süt sağıyorsanız iki eliniz de iptal...

  • PE-TX
  • VARVAR
199,00
0 (216) 455 40 78Ürünü satın almak için uzmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Süt sağan anneler o pompayı tutmanın ne kadar sıkıcı olduğunu çok iyi bilirler... Hele ki iki memeden aynı anda süt sağıyorsanız iki eliniz de iptal demektir... 

Belki iş hayatına dönmüş bir annnesiniz veya gün içinde onca işiniz arasında bebeğiniz için süt sağıp yedeklemek istiyorsunuz ve elleriniz ile işinize devam etmeye ihtiyacınız var.

İşte karşınızda şahane bir anne dostu ürün var... 

PumpEase, sütyenlerden tanıyacağınız gibi kancalarla ayarlanabilir, pamuklu bir emzirme büstiyeri... Özel bir kumaştan üretilmiş ve kenar açıklıklıklarının aralığı ASTM gözde ölçüm standartlarına uygun olacak şekilde tasarlanmış... Tüm göğüs pompalarının sığacağını garanti eden 'dikişsiz' kenar açıklığı ile çok işinize yarayacak.

Nasıl kullanıcam derseniz arkadan öne taktığınız bu büstiyeri, önden kancalarla sabitlemeniz ve açılan alanlardan pompanızın aparatını memenize sabitlemeniz... Zaten sonrası onun işi. Çünkü kendisi pompayı hiç oynatmadan güvenle sütünüzü sağmanıza yardımcı olacak. 

Bir de güzel haberimiz var... PumpEase, desenleri ile de sizi mutlu etmek istemiş. Ne de olsa kadınız ve güzel tasarımları severiz! 

Snugabell bir Kanada markasıdır... 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı