Sodasan

Sodasan LİMONLU GÜÇLÜ LEKE ÇIKARICI 250 ML

  • SODA-1402
  • VARVAR
44,90
0 (216) 455 40 78Ürünü satın almak için uzmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ETKİLERİ:

-Sertifika standartları gereği KESİNLİKLE Enzim ve GDO(GMO) içermez.

-Koruyucu ve renklendirici içermez.

-Doğal ve organik içerikliği ECOCERT ve ECOGARANTIE tarafından sertifikalandırılmıştır.

-Ürün tamamen bitkiseldir. Bitkiselliği VEGAN tarafından sertifikalandırılmıştır.

KULLANIMI:

Bu ürünümüz sadece 250 ml olmasına rağmen oldukça konsantredir. Normal şartlarda Sodasanın kendi standartlarına göre kullanılırsa eğer, yani 5 litre için 1 KAPAK konulursa yaklaşık 120-125 LİTRE kullanıma hazır temizlik malzemesi elde edilmiş olur. Ama kullanan kişi ürünün daha çok leke çıkarmasını istiyorsa, o zaman 500 ml lik sprey şişeye 2 KAPAK dökmesi yeterlidir. Bu şekilde bile yaklaşık 15-20 şişe temizlik malzemesi elde edilmiş olur.

Yer, cam, ayna, derz araları, çatal, bıçak, kaşık, yağlı fırın, puset temizliği, halı, koltuk için idealdir. Yani bir evin neredeyse bütün temizlik ihtiyacını bu ürün karşılayabilir. Çok uzun süre dayanır. Ürün ufak olduğu için yer kaplamaz.  Çevreye ve doğaya zarar veren hiçbir kimyasal maddenin ürün içine konulmasına, sertifika standartları gereği,  kesinlikle izin verilmemiştir.

NOT: ÜRÜN SADECE BİTKİ TEMELLİ YIKAMA MADDELERİ İÇERİR. DETERJAN ÜRÜNLERİMİZ CO2 NÖTRALDİR. BU SAYEDE GREENPEACE VE PRİMA KLİMA DAN SERTİFİKA ALMIŞTIR.

KANUNİ UYARI: ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI YERLERDE MUHAFAZA EDİNİZ. YUTULMASI DURUMUNDA HEMEN DOKTORA BAŞVURUNUZ, GÖZE KAÇMASI DURUMUNDA GÖZLERİNİZİ İYİCE YIKAYARAK HEMEN DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı