0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
TÜKENDİ
YENİ

ÜRÜN KODU : EM01

Göğüs Ucu Bakım Kremi (Natural Nipple Butter) 60 ml.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çatlamış ve ağrıyan meme uçları mı? Mama' nın sizin için güvenli, rahatlatıcı bir emzirme merhemi var! Doğal Meme Ucu Kremi, ilk lanolin içermeyen meme ucu kremi olmakla birlikte aynı zamanda Genetiği Değiştirilmemiş Ürünler (Non-GMO) tarafından onaylanmış olan ilk meme ucu kremidir. Yapışkan değildir ve pürüzsüzce yayılır! Oregon Tarım sertifikalı ve Genetiği Değiştirilmemiş Ürünler (Non-GMO) Projesi onaylı,hastane tarafından tavsiye edilen, toksin içermeyen aynısafa içerikli meme ucu kremi emziren anneler ve çatlamış, kuru cilde sahip olan herkes içindir. Çatlamış yanaklar, kurumuş dirsekler için deneyin! Ve elbette ki meme uçlarını iyileştirmeye yardımcıdır. Bebek için de güvenlidir, emzirme öncesinde meme ucunuzu temizlemenize gerek yoktur! Her emzirme sonrasında ya da dudaklar, yanaklar, topuk ve dirsekleriniz için her ihtiyaç duyduğunuzda uygulayın.

- Oregon Tarım tarafından sertifikalıdır. 

- Genetiği Değiştirilmemiş Ürünler (Non-GMO) tarafından onaylanmış olan ilk meme ucu kremidir! 

- Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.

- Klinik olarak test edilmiştir.

- Tahriş etmez.

- Dermatolojik olarak incelenmiştir.


İÇERİĞİ

Olea europaea (organik zeytin) yağı, Theobroma cacao (organik kakao) tohumu yağı, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Euphorbia cerifera (candellila) balmumu, Mangifera indica (mango) yağı, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstesi

DİĞER

Neden Doğal Meme Ucu Kremi içinde küçük beyaz zerecikler var?

Endişelenmeyin, o inci benzeri parçacıklar yalnızca soğuk ortamda katılaşan doğal bitki yağlarıdır. Parmaklarınızda eriyecek ve her zamanki kadar etkili olacaklardır!

Neden lanolin içermez?

Kimi annelerin lanolindeki pestisit maruziyeti ve yün allerjisi ile ilgili yaşadığı sorunları bulunmaktadır ve bizim gayretimiz Earth Mama ürünlerinin azami seviyede güvenli ürünler olduğundan emin olmaktır.

Anneler başka ne amaçlarla kullanabilirler?

- Emzirme pompası için kayganlık sağlayıcı
- Bebek bezi kullanımında destekleyici koruma
- Sıyrılmış ve aşınmış cilt
- Çatlamış dudaklar, tırnak çevresindeki kutiküller, çatlamış yanaklar ve ufak kızarıklıklar
- Yeni yapılmış dövmeyi nemlendirme amacıyla
- Gözüpek bir anne tarafından çocuğunun saçına yapışan sakızı çıkartma amacıyla kullanılmıştır.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR