Materni

Materni Kaşıklı Biberon- Belçika' dan İthal, % 100 Orjinal Ürün

Bebeğinizde Meme Redddine Son! Laktasyon Danışmanlarının ve Doulaların, Bebek Dostu Hekimlerin ve Hemşirelerin Seçimi; Kaşıklı Biberon Meme Dostu

  • MTE1002
  • VARVAR
59,00
0 (216) 455 40 78Ürünü satın almak için uzmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Dünya Emzirme Haftası' na özel Materni Kaşıklı Biberon siparişilerinizde 2 adet 80 cc' lik MilknMom Süt Sağım ve Saklama Şişesi hediye!

Her annenin bebeği annesinin memesini emmeye uygun olarak dünyaya gelir. Emzirme kontrendike değilse her bebek sopantan olarak emecektir. Ancak bazı özel durumlarda emzirme yapılamaz. Normal doğrum ağırlığına sahip olan, annesinin yanından olan  bebekler için  annesinin memesi dışında ilk 2 ay anne sütü ancak şırınga, feeding cup, kaşıklı biberon veya SNS / EDS yöntemleri ile verilmelidir. Bu durumun dışında anne memesine yakın biberonlar adı altında pazarlan biberonler bile maalesef ki işe yaramayacak ve maksimum 2 ay sonunda bebeği annesinin memesini emmek istemeyecektir. Bu nedenle bu duruma engel olmak için aşağıdaki bilgileri iyice okuyalım. Normal özelliklerde bir biberon verildiğinde ilk günlerinde hem onu hem de annesinin memesini alarak bizleri kandıran küçük kahramanlar için çevrenin  bize kurduğu bu çıkmaza asla sapmayalım. Unutmayalım ki meme ucu düz olan anneler de emzirme yapabilmektedir. Bu durumda bebeğinin yaklaşık  2 haftalık olmasını, güç toplamasını beklemekle beraber bu süreçte sağılarak verilen anne sütlerinin kesinlikle sıradan emzikli bir biberondan (tekrarlamak isteriz ki anne memesine yakın akış gibi stretejilerle bizlere şirin gösterilen biberonlar da ne yazık ki  aynı kategoridedir)  verilmemesine azami dikkat sarfedilmelidir.

Materni Ksşıklı Biberon Özellikleri

• Aç kullan: Kaşık ve biberonu üretimden temizdir. Kaynatmaya gerek yoktur hemen kullanılabilir.
• Temiz odada üretilmiş ve paketlenmiştir.
• Hastane kullanımına uygundur.
• Ürün ısırmaya ve kopmaya dayanıklıdır. Anatomik yapısı sebebiyle bebeğiniz rahat ve konforlu bir şekilde beslenebilir.
• Biberon oya v.b. kimyasal madde içermez. Biberon üzeri ml değerleri lazerle yazılmıştır.
• Biberonlar anne sütü saklama kabı olarak da kullanılabilir.
• Biberonlar ve emzirme kaşığı bulaşık makinasında yıkanabilir, mikrodalgaya girebilir. Biberonlar derin dondurucuda saklanabilir.
• Ürünler BPA (bispenol A), phthalates, ETO ve lateks içermez (sıfır kimyasal)

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı