0 (216) 455 4078

Sipariş Takibi
0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : WTE220

Weewell Dijital Kulak Termometre (Ateş Ölçer) - 1 sn


109,90

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Anında ölçüm!
1 saniye kadar kısa sürede ölçümü gerçekleştirebilmesi ile bebeklere rahatsızlık vermeden anında vücut sıcaklığını görebilmenizi sağlar. Ölçüm doğru ölçümü verecek olan kulak kanalı yönünde yapılmadığında uyarı sesi vererek yanlış bilgilendirmeyi engeller. Doğru ölçüm gerçekleştirildiğinde uyarı vererek en doğru sonucu bildirir. 12 ölçümü hafızada tutabilmesi ile geriye dönük sıcaklık takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Evin tüm fertleri için kullanıma uygundur.
Ortam ve Obje sıcaklığı
WTE220 Dijital Kulak Termometre sadece hastalık anlarında değil her zaman bebek bakımında size yardımcı olabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Mama, banyo suyu ve ortam sıcaklığını ölçerek bebeğiniz için gerekli olan sıcaklığı kontrol altında tutabilirsiniz.
Kolay Kullanım 
Üzerindeki pratik düğme kontrol paneli ile ölçümü sadece 1 tuşa basarak tamamlayabilirsiniz. Cihazın yüzeyi elin rahat kavrayabilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. LCD ekran üzerindeki yönlendirici ikonlar ile istediğiniz ayarları gerçekleştirmek, ölçüm yapabilmek ve eski ölçümleri görebilmek çok kolay…  
WTE220 Dijital Kulak Ateş Ölçer
*Tek kullanımlık filtre maliyetini ortadan kaldıran filtresiz tasarım
*1 sn hızında ışıklı ölçüm
*Ev kullanımında geniş uygulama
*Tüm yaş grupları için uygun
*Mama, banyo suyu ve ortam ısısını ölçebilme
*Yüksek ateşte sesli uyarı
*Bebeğin uykusunu bölmeden ölçüm yapabilme
*Kullanımı ve tutumu kolay ergonomik tasarım
*12 ölçümlük hafıza

 

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR